Bookmark and Share
09-7448755
צור קשר| מאמרים|מידע לאדריכלים| גלריה| פרוייקטים| מוצרים| מי אנחנו| דף בית
מי אנחנו
חדשנות, שירותיות ומשפחתיות הנם הערכים המובילים של חברת ורטקס. עם ניסיון של מעל 30 שנה בענף, כבר מזמן מיצבה את עצמה ורטקס כחברה מובילה בענף הבנייה והאדריכלות הישראלי בתחום תכנון, עיצוב, יבוא, התקנה ושירות של חלונות עץ אלומיניום ודלתות עץ אלומיניום.

כמייצגת בלעדית בארץ של חברות מובילות מארה"ב ואירופה, ובראשן: חברת PELLA , החברה המובילה בתחומה בארה"ב , ורטקס מעניקה לשוק הישראלי שלל פתרונות ייחודיים ובלעדיים. 

PELLA הינה החברה היחידה בתחומה המאפשרת מערכות הצללה מובנות בתוך מערכות החלונות והדלתות שלה, ובעלת פטנטים ייחודיים נוספים, הנובעים מחדשנותה ומניסיון של 85 שנה בענף מוצרי הבנייה.  מוצרי PELLA מקנים למשתמשים מוצרים מרהיבים ביופיים, חדשניים בתחומם, חוסכי אנרגיה, מבודדים מרעשי הסביבה, "ירוקים" וכאלה המעניקים נוחות ואיכות חיים אחרת.
 
עם ניסיון של מאות רבות של פרוייקטים בארץ ורשימת לקוחות מרוצים ארוכה, ורטקס ממשיכה לשמור על ייחודה כחברה משפחתית המקנה יחס אישי, חם וצמוד לכל לקוח ולקוח. מרדכי מורגנשטיין ובני כהן, מנהלי החברה ובעליה, מלווים אישית כל לקוח ולקוח, אף מעבר לסיום הפרויקט והגשמת חלומו של הלקוח המרוצה.
 
כחלק מהשירות הייחודי, מקפידה החברה כחלק מהשירות לבצע מדידות ישירות באתר הלקוח, וזאת על-מנת להבטיח דיוק מירבי ומוצר מושלם לשביעות רצון הלקוח.
 
בהמשך, מחלקת האדריכלות של החברה יוצרת חוברת Shop Drawing הכוללת : מבטים, חתכים, פרטי בניה ועוד, שמטרתם לסייע לאדריכל, קבלן ולמפקח לתאם פתרונות לכל הצרכים והרצונות של הלקוח במהלך הבניה.

באולם התצוגה הענק בכפר מל"ל של החברה, יכולים בוני בתים פרטיים, אדריכלים ומפקחי בנייה להתרשם ממגוון הפתרונות של החברה, ולקבל ייעוץ מקצועי חם, מקצועי ואמין מאדריכלי החברה ומבעליה.המלצות על ור
טקס ו – PELLA

"שלום רב,

עתה, לאחר שהסתיימו עבודות השיפוץ בביתנו שכללו בין השאר החלפת חלונות ודלתות ישנים בחלונות ודלתות עץ אלומיניום המיוצרים ע"י חברת Pella USA המשווקים ומותקנים על-ידכם, הגיע העת להגיד תודה. ככלל, שיפוץ הוא מאורע לא קל לבעלי בית, בעיקר כאשר הם ממשיכים להתגורר בו. בניגוד לקבוצות אחרות שעסקו בשיפוץ ביתנו, ללא כל ספק, העבודות שבוצעו על-ידכם עלו ועמדו מעל כל השאר בתכנון המדויק, בביצוע המושלם, באמינות, בעמידה בזמני ההתקנה וביחס וההתחשבות שהוענקו לנו. בהזדמנות זו אנו מבקשים לציין לשבח את מר בני כהן, שבמקצועיות רבה, בסבלנות, פתיחות וחיוך עזר לנו לבחור את הפריטים המתאימים לביתנו. כמו-כן אנו מבקשים להביע את מלוא הערכתינו למר נייף שביצע את עבודת ההתקנה. לבד מהעבודה המדויקת והרגישות שלו אלינו, נייף עשה כל שביכולתו להשביע את רצוננו אף מעבר לנדרש ולתת את מלוא תשומת ליבו לאותם פרטים שהיו חשובים לנו כצרכנים.

ללא כל היסוס אנחנו יכולים להגיד כי קיבלנו את כל מה שהובטח לנו טרם תחילת השיפוץ. אם כי חלפו רק מספר חודשים מאז ההתקנה, נראה כי המוצרים של חברת Pella USA הם באיכות גבוהה ביותר ומעניקים אופי מיוחד לביתנו. נראה לנו שהם עזרו בבידוד ביתנו בימי הקיץ החמים אבל מעבר לכל ספק אנחנו יכולים להעיד שהם מונעים כניסת רעש מבתי השכנים והסביבה בכלל. בסך הכל, אנחנו מאד מרוצים מהבחירה במוצרים שלכם וממליצים עליהם מכל הלב. אנחנו מבקשים בזאת להודות לכם על הניסיון החיובי שהיה לנו בהתנהלות עמכם שנעשתה באווירה טובה והסתיימה מבלי לגרום לאכזבה ו\\או כאב-לב השכיחים כל כך בעבודות מסוג זה. מאחלים לכם הצלחה מלאה"

שלומית ויעקב הוד, זכרון יעקב

 

בס"ד
"לבני ומרדכי,
קצת הכרת הטוב! מזה זמן שאני רוצה לומר כמה מילות תודה על הליווי המסור וחם שלכם. במהלך התכנון, קבלת ההחלטות בבחירת חלונות PELLA ועד לביצוע בפועל . הייעוץ המקצועי תוך התחשבות בכל כך הרבה גורמים הקיימים בשטח (מטבעו של שיפוץ) ועד לתוצאה המדהימה. יש  לציין שמאז שהחלפנו את חלונות האלומיניום הרגילים שהיו בביתנו בחלונות והדלתות עץ אלומיניום עם מערכת הצללה המובנית של PELLA כל איכות החיים שלנו בבית השתנתה לטובה. ההבדל הנו "שמיים וארץ" מבחינת האינטימיות של החיים בבית, המושג בזכות מערכת ההצללה הפנימית הייחודית. בנוסף, יש הבדל עצום בבידוד המושלם מהרעש, מהקור בחורף ומהחום בקיץ. וזאת מעבר לאסתטיות, החמימות והיופי של החלונות והדלתות של PELLA , שהפכו את הבית למקום שנעים לחיות בו, ועל כך תודתנו"

אדריכלית אסתי רוזנפלד, פדואל.

 

"תודה, לורטקס למרדכי, שלי ובני! קיבלנו עזרה בבחירת הפריטים שרצינו להחליף בבית. קיבלנו עזרה בהחלטה על הפרטים הקטנים, הזמנו... חיכינו... ואחרי שהגיעה ההזמנה מארה"ב הותקנו אצלנו בבית: ארבעה חלונות חדשים, ושתי דלתות מקסימות. צוות מקצועי ויעיל הגיע לביתנו להתקנה. ביום אחד הותקנו וביום השני הסתיימה העבודה לשביעות רצוננו. תודה לצוות ורטקס !!! "

בני ורונית, הוד השרון.


"שלום רב!
אנו גרים בישוב פדואל שבמערב השומרון.  רכשנו את חלונות ``ורטקס`` לביתנו שעל צלע ההר. הבית הינו בסגנון כפרי: גג משופע עם רעף ספרדי,  שילוב קורות עץ בתקרה, במדרגות במרפסות וברצפה, וגולת הכותרת: החלונות והדלתות עשויים מעץ טבעי בפנים ומאלומיניום בחוץ    (חלונות עץ אלומיניום ודלתות עץ אלומיניום(. החלונות גדולים והנוף המדהים של גוש דן והשפלה נשקפים מהם וכל הנכנס לביתנו מכריז: "אתם לא זקוקים לתמונות", ואכן חלונות העץ הגדולים משקפים את הנוף ומכניסים אור המאיר את הבית ונעים גם בשעות הצהריים בזכות סינון קרני הu-v . המסגרות מעץ של פלה- PELLA מעניקות חמימות לעין המתבונן. ואם מדברים על חמימות , ביתנו שבשומרון על צלע ההר סובל מחורף קשה: רוחות ערות וגשמי זעף. חלונות העץ אלומיניום של  PELLA מבודדים את הטמפרטורה שבחוץ, חוסכים לנו חשמל באנרגית חימום הבית בחורף וקירורו בקיץ, ואת רעש הסביבה משאירים בחוץ. דלת הכניסה שלנו עץ צבועה בצבע דובדבן ,לפי הזמנה אישית שעשינו מחברת פלה, עם זכוכית ופיתוחים בדוגמאות פרחים מוזהבים, דבר המכניס אוירה של חו"ל וייחודיות הביתה. החלונות קלים לתפעול ולאחזקה ע``י מבוגרים וילדים, כל אורח שבא מתלהב מהייחודיות ומהסגנון. העיצוב מתאים גם לסגנון מודרני ולא רק כפרי. אנו מצרפים את המלצותינו החמות ביותר. ורטקס הגשימו לנו חלום תוך התחשבות מלאה בבקשותינו, עם נכונות לשינויים ולגמישות בהתאם לתקציב משפחתנו. מה שנקרא: ``חלום בהישג ידך``. ועל כך ברכתנו ותודתנו. לשם המלצות על ורטקס וחברת PELLA ניתן לפנות אלינו..."

כהן זהבי אורלי, פדואל

אולם תצוגה ומשרדי החברה: רח' זרחין 10 רעננה | טלפון: 09-7448755 | פקס: 09-7448766 | דוא”ל: vertex@vertexhome.co.il
כל הזכויות שמורות: זכויות היוצרים והקניין הרוחני בכל המוצרים המופיעים באתר שייכים לחברת וורטקס ב.מ. בע"מ. כל שימוש בחומר המפורסם באתר (לרבות העתקה ו/או יצור ו/או הצגה בפומבי) מהווה הפרת זכות יוצרים.
Atar2b עיצוב ובניית אתרים